Zakończenie Roku Szkolnego 2022/23

W piątek, 23 czerwca 2023 r. w Zespole Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach, odbyła się akademia z okazji zakończenia roku szkolnego. Szczególnie wyjątkowo żegnaliśmy rok jubileuszowy powstania MSG.

Pan Dyrektor Andrzej Pawlikowski oraz przewodniczący Rady Uczniowskiej Marek Muniak podziękowali uczniom oraz kadrze pedagogicznej za wspólną pracę w roku szkolnym, życząc udanych i bezpiecznych wakacji.

Dyrektor szkoły, na scenie szkolnej auli, wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniami za wysokie wyniki w nauce z nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie Pomocy Szkole

Część artystyczną przygotowali: Pani Sabina Wiśnicz, Pani Katarzyna Kasperczyk.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook