Wycieczka Praga – Wrocław

W dniach 19 -21.04.2023 odbyła się wycieczka krajoznawczo-turystyczna, uczniów klas 3T, 4T, 1K, 3A, 3B i 3C. W programie imprezy turystycznej, w pierwszym dniu znalazł się Wrocław z jego głównymi atrakcjami takimi jak SkyTower, wrocławska starówka czy najsłynniejsze w Polsce ZOO. W drugim dniu uczniowie wybrali się do Pragi aby pospacerować urokliwymi praskimi uliczkami prowadzącymi na m.in. na Zamek na Hradczanach z Katedrą Św. Wita, Most Karola prosto na Plac Wacława, a stamtąd o równej godzinie pod najsławniejszy zegar Europy – Orloj. Czasu na odpoczynek nie było wiele, ponieważ w trzecim dniu grupa młodzieży ZS MSG zdobywała Szczeliniec Wielki, a na koniec eskapady organizatorzy zaplanowali zwiedzanie w Kaplicy Czaszek w Czermnej.

 

Pomimo niezwykle napiętego programu, humory wszystkim dopisywały, a witalność młodzieży zaskoczyła nawet ich samych. Rozśpiewanym autokarem wszyscy bezpiecznie wrócili do domów, bogatsi o nowe doświadczenia i przyjaźnie.

 

Wycieczka odbyła się pod kierownictwem Pani Aldony Walas, której towarzyszyli – Pani Anna Ambroży i Pan Karol Nowak.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook