Wycieczka do Londynu

„Szczęśliwi czasu nie liczą „- tak więc 6 dni wycieczki do Londynu minęło jak jeden dzień. Czas był idealnie zorganizowany przez co nie było nawet kiedy spojrzeć na zegarek. Swoją wycieczkę rozpoczęliśmy od prawie 24 godzin w autokarze. Był to czas na poznanie siebie nawzajem.
Po Londynie poruszaliśmy się metrem co też, dla niektórych mogło być nowością. Zwiedzaliśmy kultowe miejsca jak Pałac Buckingham, Big Ben, London Bridge, Tower Bridge, Katedra św. Pawła i wiele innych. Jedną z atrakcji był przejazd London Eye, z którego było widać piękną panoramę Londynu. Nawet udało się pojechać na słynny peron King Cross.
Jednak największym przeżyciem było nocowanie u angielskich rodzin. Można było poznać brytyjską rodzinę, ich kulturę i oczywiście kuchnię.
Każdy wrócił zadowolony z tej przygody.

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook