Wycieczka branżowa „Baza noclegowa w Tatrach Wysokich”

W dniach 5 i 6 luty 2024 r. w ramach wycieczek zawodoznawczych organizowanych przez Dyrekcję Zespołu Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach 44 uczniów klas Technikum Hotelarskiego i Turystycznego wzięło udział w wyjeździe przedmiotowym do hoteli na Słowacji .

Młodzież spotkała się z managerami zwiedzanych hoteli. Uczniowie poznali zasady zarządzania obiektem i pracy na poszczególnych stanowiskach w hotelu. Zwiedzili bazę noclegową, którą proponują hotele swoim gościom.

Odwiedzone hotele:

Grand Hotel Kempinski: luksusowy 5-gwiazdkowy hotel w Tatrach Wysokich, położony nad brzegiem jeziora Strbske Pleso.

Grandhotel Starý Smokovec: 4-gwiazdkowy hotel tatrzański znajdujący się bezpośrednio przy stacji naziemnej kolejki linowej na Smokowieckie Siodełko (Hrebienok).

Hotel Satel: 3-gwiazdkowy hotel w centrum Popradu, w którym młodzież zapoznała się z ofertą obiektu, nocując i korzystając z serwowanych posiłków.

Uczniowie korzystali także z atrakcji i walorów turystycznych, które oferują Tatry Wysokie, m.in. wyjazd kolejką na Hrebienok, zwiedzanie Tatrzańskiej Budowli Lodowej, zwiedzanie kompleksu skoczni w Szczyrbskim Jeziorze, relaks w AquaCity Poprad. Poznali miasta Szczyrbski Pleso, Stary Smokowiec, Poprad.

W drodze powrotnej Uczniowie odwiedzili i zapoznali się z ofertą turystyczną w pensjonacie Willa Litworówka III w Poroninie.

Kolejne wycieczki zawodoznawcze już po feriach. Zapraszamy

Opiekunami wycieczki byli: Joanna Siedlecka, Gabriela Kurowska, Wojciech Pałka, Janusz Łętocha, Maciej Łętocha.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook