Kiermasz charytatywny

W dniu 8.02.2024 w Małopolskiej Szkole Gościnności, Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz charytatywny w celu pomocy w leczeniu brata naszej uczennicy. Zgodnie z tradycja Tłustego Czwartku, królowały pączki, faworki oraz inne smakołyki przygotowane przez uczniów. Odbyła się też przyśpieszona przez ferie poczta walentynkowa, zdjęcia w ramce w kształcie serca, a na koniec tańce na auli szkolnej sprawiły, że był to dobrze spędzony czas.

Kwota zebrana to 3410 złotych, organizatorami i realizatorami tych wydarzeń wraz z Samorządem Uczniowskim była klasa 3C we współpracy z Panią Renatą Piekarz, Panią Magdaleną Ulman i Panem Sławomirem Maślanką.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcą pączków, wszystkim kupującym oraz Dyrektorowi Panu Andrzejowi Pawlikowskiemu za przychylność dla tej akcji.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook