Wybory do Samorządu Uczniowskiego

17.10.2023 roku miało miejsce ważne  wydarzenie dla uczniów Małopolskiej Szkoły Gościnności. Odbyła się debata, w czasie której zaprezentowali się kandydaci do Samorządu Uczniowskiego: Natalia Kowalik z klasy 4K, Anna Dymała z klasy 3 G, Damian Gołąb z klasy 4G oraz Tobiasz Burkat z klasy 3D.

Kandydaci przedstawili swoje programy wyborcze, odpowiadali na wylosowane pytania oraz zadawane przez publiczność.

Debatę prowadziły Gabriela Wiśniewska i Natalia Jania z 4K a pomocą służyły Weronika Zduń i Oliwia Woźniak z 4K.

24.10. 2023 każdy z uczniów miał prawo oddać głos na swojego kandydata w tajnych wyborach, które prowadził Wiktor Kozak wraz z kolegami z klasy 4B.

A oto wyniki: Szkolna Komisja Wyborcza przeprowadziła wybory i policzyła głosy. Uprawnionych do głosowania było 962 osoby. Oddano w sumie 780 głosów w tym 30 było nieważnych. Spośród 750 głosów poszczególni kandydaci zdobyli:

1. Natalia Kowalik 4K zdobyła 309 głosów i została PRZEWODNICZĄCĄ SU
  2. Anna Dymała 3G zdobyła 171 głosów i będzie pełnić funkcję zastępcy przewodniczącej
  3. Tobiasz Burkat 3D zdobył 143 głosy i będzie drugim zastępca
  4. Damian Gołąb 4G zdobył 127 głosów i będzie sekretarzem w Samorządzie Uczniowskim.

Bardzo Wam gratulujemy odwagi i zaangażowania w sprawy społeczne naszej szkoły i świetnych wyników wyborczych.

Życzymy nowemu Samorządowi dobrych pomysłów i sukcesów w pracy na rzecz uczniów.