Wręczenie nagród Marszałka Województwa Małopolskiego

W piątek, 22 października w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród i awansów Marszałka Województwa dla dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek oświatowych z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.  Wśród tegorocznych laureatów znaleźli się również nauczyciele z ZS MSG w Myślenicach.  Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego otrzymali: mgr Celina Warchał- nauczycielka chemii oraz mgr inż. Małgorzata Bergel – nauczycielka przedmiotów zawodowych gastronomicznych. Na uroczystej gali zostały również wręczone awanse na stopień nauczyciela mianowanego dla mgr Agnieszki Maciuszek – nauczyciela wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa oraz mgr Lidii Kapturkiewicz – wychowawcy internatu. Wszystkim nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Bergel

Powrót na górę
Facebook