Warsztaty naukowe w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

Dzięki „Małopolskiej Chmurze Edukacyjnej” około 80 uczniów, głównie z II Liceum Ogólnokształcącego z Małopolskiej Szkoły Gościnności wzięło udział w kilkudniowych warsztatach naukowych na krakowskich uczelniach, w ramach projektu „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania”. Młodzież miała okazje poczuć się w roli studentów, biorąc udział w wykładach i ćwiczeniach z obszarów:  informatyki na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, chemii na Politechnice Krakowskiej, biologii oraz matematyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponadto czas wolny po zajęciach wypełniały wycieczki tematyczne. Uczestnicy mieli zapewniony transport, opiekę, całodzienne wyżywienie oraz noclegi. Warsztaty są dofinansowane ze Środków UE,  organizatorem ich było Województwo Małopolskie.

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook