I miejsce w powiecie siatkarzy ZS MSG

Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Mężczyzn o Puchar Pana Starosty odbyła się 26 października 2021 r. w hali widowiskowo – sportowej na Zarabiu. W rozgrywkach uczestniczyło 5 drużyn, 4 z Myślenic : ZSTE im. M. Reja, ZSO im. T. Kościuszki, ZS im. A. Średniawskiego, ZS MSG im. T. Chałubińskiego oraz z Dobczyc ZS im. J. Tischnera. Rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły wygrała wszystkie 4 mecze (po  2 :0) , tym samym zwyciężyła w turnieju. Siatkarze awansowali do kolejnego etapu rozgrywek – półfinału województwa małopolskiego.

Mistrzowie powiatu myślenickiego wystąpili w składzie:  Maksymilian Kowalik (kapitan) – kl. 3A, Karol Kot – kl. 3A, Karol Fornalik – kl. 3A, Konrad Mróz – kl. 3KgT, Konrad Kozak – kl. 4G,  Jan Lachowicz – kl. 4G oraz Damian Maciejowski kl. 2D, Bartłomiej Masełko kl. 3A, Filip Spyrka – kl. 3HgT.

Opiekunem zespołu była p. Elżbieta Gablankowska

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Gablankowska

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Gablankowska

Powrót na górę
Facebook