Uczennice Technikum TTG finalistkami Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

Uczennice czwartej klasy technikum hotelarstwa Małopolskiej Szkoły Gościnności Sylwia Gicala i Wiktoria Klimas wzięły udział Finale XIV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, który odbył się w dniach 12 – 14 kwietnia 2022 r. w Bydgoszczy. Dzięki własnej ciężkiej pracy, zaangażowaniu w rozwój zawodowy i wytrwałości oraz pracy nauczycieli zawodu MSG finalistki zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności zawodowych.

Serdecznie gratulujemy Sylwii i Wiktorii oraz życzymy dalszych sukcesów.

Uczennice pracowały pod opieką nauczycieli zawodu.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook