NAJLEPSZE GŁOSY THE VOICE OF TYTUS!!!

W dniu 20.04.2023 r. w ZS MSG odbyła się I Edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Międzynarodowej pt. „The Voice of Tytus”. Konkurs był częścią obchodów Jubileuszu 60-lecia MSG. Koordynatorem konkursu była Pani Monika Moniak.

Konkurs odbył się w dwóch grupach wiekowych: VII – VIII klasy szkół podstawowych oraz w kategorii szkół średnich. Wśród utworów prezentowanych podczas konkursu tym razem mogliśmy posłuchać piosenek w języku angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Uczestnicy zaprezentowali nie tylko umiejętności wokalne czy artystyczne, ale również gry na instrumentach, co było dodatkową atrakcją konkursu.

W kategorii Szkoły Podstawowe: I miejsce zajął Wiktor Sochań ze SP im. Świętego Jana Pawła II w Lubniu, prezentujący utwór Aleksandra Fierapontowa pt. „Piosenka Krokodyla Gieny” a wyróżnienie zdobyła uczennica SP nr 3 im. Jana Pawła II w Myślenicach, Zuzanna Żarska, piosenką, której autorem jest John Denver pt. „Take me home”.

W kategorii Szkół Ponadpodstawowych zwyciężczynią została Zuzanna Węglarz, uczennica ZS im. Księdza Tisznera w Dobczycach wykonując utwór Alicii Keys pt. „Fallin”. Wyróżnienie natomiast zdobyła Gabriela Murzyn, uczennica ZS MSG w Myślenicach prezentując piosenkę Adelle pt. „In the Dark”.

Jury obradowało w składzie: Pani Dyrektor Barbara Firek, Monika Moniak, Renata Chęcińska- Bicz, Iwona Ropicka oraz Monika Gawęda-Nowak.

Przygotowała: Monika Moniak

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook