Sukcesy w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

7 kwietnia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym udział wzięły 4 uczennice  z Zespołu Szkół Małopolskiej Szkoły Gościnności. W kategorii Technologia Żywności:
  • 3 miejsce zajęła Oliwia Mirek z klasy 4K
  • 6 miejsce – Gabriela Chwała z klasy 3GP
  • 8 miejsce – Julia Skałka z klasy 2K
W kategorii Gastronomia:
  • 5 miejsce zajęła Julia Kaszuba z klasy 3GG
Gratulujemy osiągnięć wszystkim Uczennicom i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach olimpiady. Opiekę nad przygotowaniem uczennic do olimpiady sprawowały Panie: Agata Róg i Barbara Latocha Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Ministerstwo Środowiska . Patronem medialnym XLV edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA, a także multiportal Agropolska.pl. Organizatorem zmagań jest Komitet Główny OWiUR przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.
Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook