Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZS MSG

2 grudnia 2022r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Młodzież odbierała dyplomy i gratulacje z rąk Małopolskiej Kurator Oświaty Barbary Nowak. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.

Stypendystami z naszej szkoły zostali:

II Liceum Ogólnokształcące: Paweł Kowalcze 4B

Technikum Turystyczno-Gastronomiczne: Aleksandra Niepsuj 4T oraz Julia Kaszuba 4Gg

Gratulacje!

Życzymy Wam dalszych sukcesów!

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook