Mikołajki w Małopolskiej Szkole Gościnności

6 grudnia Samorząd Uczniowski zaprosił społeczność szkolną do wspólnego świętowania tego radosnego dnia. Orszak mikołajkowy odwiedzał klasy i obdarowywał słodyczami. Korytarze MSG zapełniły się uczniami oraz nauczycielami, którzy byli przebrani za pomocników świętego Mikołaja.

Ten grudniowy czas to zwyczaj obdarowania się prezentami, a w naszej szkole na charytatywnym kiermaszu ciast wspomogliśmy naszego ucznia Mateusza, w myśl słów papieża Polaka: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Dziękujemy za każdy dar serca, za wspólną zabawę.

SU

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook