Spotkanie Dyrektora Szkoły z Prezesem Wisły Kraków

W dniu 01.03.2024. doszło do spotkania Dyrektora Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach Pana Andrzej Pawlikowskiego z Prezesem Wisły Kraków Panem Jarosławem Królewskim. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i dotyczyło współpracy Szkoły z klubem sportowym. Na spotkaniu wyznaczono i określono kierunki współpracy pomiędzy podmiotami. Pan Dyrektor Andrzej Pawlikowski przedstawił warunki w jakich mieszkają i uczą się uczniowie Małopolskiej Szkoły Gościnności, a zarazem wychowankowie klubu. Pan Prezes był pod wrażeniem możliwości jakie zapewnia nasza Szkoła uczniom, zarówno pod względem dydaktycznym, wychowawczym jak i organizacyjnym. Zarówno Małopolska Szkoła Gościnności jak i Wisła Kraków rozwiązują wspólnie problemy i realizują wytyczone zadania bez udziału podmiotów zewnętrznych, co zdecydowanie buduje relacje i zaufanie wobec partnerów jakimi bez wątpienia są te dwa podmioty. Kolejne spotkanie odbędzie się jeszcze w tym roku szkolnym.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook