Referat uczennic MSG w czasie Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców

Uczennice Technikum Turystyczno–Gastronomicznego Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach Aleksandra Galas, Emilia Góralik z klasy II H aktywnie wzięły udział w ogólnopolskim spotkaniu w ramach – VII Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców – Nowe trendy w turystyce i rekreacji. Konferencja przebiegała w formacie online. Koordynator przedsięwzięcia – PPUZ w Nowym Targu.

Uczennice zaprezentowały przygotowaną przez siebie prezentację pt. „Nowy trend związany z turystyką i podróżowaniem – niestandardowa baza hotelowa”.

Reprezentantki szkoły referowały opracowany temat wśród innych prelegentów m.in. z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Politechniki Białostockiej.

 

Spotkanie było szansą  na zdobycie dużej dawki wiedzy. To nowe doświadczenie, które może się okazać dla uczniów inspiracją w budowaniu ścieżki zawodowego rozwoju.

 

Uczennice pracowały pod kierunkiem nauczycieli zawodu: Kariny Chlebda, p. Iwony Surowiec

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook