Posprzątaj z nami Małopolskę

W dniu 14 kwietnia nasza szkoła wzięła udział w akcji „Posprzątaj z nami Małopolskę”.

Razem z wicemarszałkiem województwa małopolskiego Józefem Gawronem, dyrektorem MSG Andrzejem Pawlikowskim, burmistrzem Myślenic Jarosławem Szlachetką, radnymi województwa małopolskiego Stanisławem Bisztygą i Robertem Bylicą, oraz liczną grupą mieszkańców Myślenic, uczniowie ZS MSG wzięli udział w sprzątaniu Zarabia dzielnicy rekreacyjnej Myślenic. Czyścili ze śmieci m.in. szlak turystyczny na górę Uklejnę oraz rejon przy zamczysku, skoczni narciarskiej i rzece Rabie.

Celem akcji było wypracowanie nawyków i świadomości ekologicznej, segregacji śmieci, oraz działanie na rzecz ochrony środowiska.

Grupą młodzieży opiekowali się Agnieszka Maciuszek, Dorota Zachwieja, Aleksandra Bargiel, Maciej Łętocha, Karol Nowak.

 

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook