• Początek
  • Aktualności
  • Eryk Górka zdobył 7 miejsce w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Eryk Górka zdobył 7 miejsce w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

??

15 kwietnia w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie uczeń klasy 2a Eryk Górka zdobył tytuł laureata zajmując 7 miejsce. Przeszedł pomyślnie przez dwa etapy egzaminów pisemnych oraz quiz. Olimpiada jest organizowana przez Stowarzyszenie COPTIOSH . Eryk jako nagrodę otrzymał prawo do indeksu na wybranej uczelni oraz wyjazd studyjny do Brukseli. Gratulacje dla Eryka!!!
Opiekun Halina Mazur.

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook