Praktyki w Portugalii i Hiszpanii dla uczniów MSG w ramach programu Erasmus +

Z ogromną radością informujemy, że projekt złożony przez dyrekcję Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach do Narodowej Agencji Programu Erasmus + otrzymał akceptację komisji konkursowej i uzyskał w całości finansowanie praktyk zagranicznych dwóch 15- osobowych grup uczniów z Technikum Turystyczno- Gastronomicznego w Portugalii i Hiszpanii. Jest to pierwszy tego typu projekt w naszej szkole, w którym uczniowie będą mogli całkowicie bezpłatnie odbyć praktyki w zagranicznych firmach, w pięknych miejscach oraz poznać nowe kraje. Projekt złożony przez dyrekcję MSG uplasował się na 46. miejscu spośród 447 wszystkich projektów składanych do agencji. Bardzo wysoka lokata świadczy o dobrej jakości naszego projektu. Agencja Narodowa programu Erasmus +przyznała nam na realizację praktyk zawodowych dla uczniów Technikum Turystyczno-Gastronomicznego całą wnioskowaną kwotę czyli 72.866 euro (ok. 327.000 złotych). W projekcie zaplanowane są praktyki dla wszystkich klas TTG (turystyka, hotelarstwo, gastronomia) w maju 2024 r. Praktyki mają odbyć się w Maladze (Hiszpania) oraz Setubal nad Oceanem Atlantyckim (Portugalia).

Praktyki te stanowią uzupełnienie naszej bogatej oferty praktyk zawodowych dla uczniów TTG obok praktyk obecnie odbywanych w znanych hotelach w Krakowie m.in:

 • AMW Rewita Jurata
 • AMW Rewita Sopot
 • Hotel, Restauracja Polonia Kraków
 • Restauracja, Hotel Francuski Kraków
 • Hotel, Restauracja H15 Kraków
 • Unicus Palace Hotel Restauracja Kraków
 • Hotel Restauracja Hayatt Kraków
 • Hotel Restauracja Sheraton Kraków
 • Hotele Orbis SA: Novotel Kraków City West, Novotel Kraków Centrum, Ibis Kraków Centrum, Hotel Mercure Kraków Stare Miasto, Restauracja Winestone, Ibis Kraków Stare Miasto, Ibis Budget Kraków Stare Miasto
 • Hotel, Restauracja Hilton Garden Inn Kraków
 • Restauracja Hello India Kraków
 • Hotel, Restauracja Wawel Queen Kraków
 • Hotel, Restauracja Holiday Inn Kraków
 • Hotel, Restauracja, Senacki Kraków
 • Hotel, Restauracja Kossak Kraków
Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook