Pożegnanie Maturzystów 2024

Piątek 26 kwietnia, był ostatnim dniem nauki dla klas 4 Liceum i 5 Technikum. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, w której uczestniczyli: abiturienci MSG, dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Pożegnanie maturzystów dla społeczności szkoły, to ważne pełne emocji i wzruszeń wydarzenie. Lata spędzone w szkole to historia każdego ucznia, historia całej społeczności. Wspomnienia które pozostaną w pamięci na zawsze. Zdobyta wiedza i doświadczenie będą procentować nie tylko podczas egzaminu dojrzałości, ale i w całym dorosłym życiu.

Wszyscy przemawiający: Pani Dyrektor Barbara Firek, Dyrektor Departamentu Edukacji UM Pan Dariusz Styrna,  przewodniczący Rady Rodziców Pan Maciej Gawlikowski,  Dyrektor Akademii Piłkarskiej T.S. Wisła Kraków Pan Krzysztof Kołaczyk, przyjaciel szkoły Pan Stanisław Bisztyga gratulowali uczniom ukończenia szkoły, życzyli powodzenia na egzaminie dojrzałości i dalszym życiu.

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem odbierali gratulacje. Ogłoszono wyniki wyborów na Absolwenta Roku, laureatami zostali Aleksandra Niepsuj i Wiktor Kozak.

Maturzystów żegnali też uczniowie młodszych klas, wręczając drobne upominki i dziękując za wspólne chwile.

Uroczystość zakończyła część artystyczna, po której sceną zawładnęli maturzyści, śpiewem i tańcem kończąc swoją szkolną przygodę w Małopolskiej Szkole Gościnności.

Kochani, życzymy Wam „połamania piór” na majowym egzaminie!!! JESTEŚMY Z WAMI!

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook