Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców

Uczennice Technikum Turystyczno–Gastronomicznego Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach: Kamila Sarek, Aleksandra Flazik z klasy II H wzięły udział w ogólnopolskim spotkaniu w ramach VIII Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców – Turystyka i Sport. Konferencja przebiegała w formacie online. Uczennice przygotowały i przedstawiły prezentację pt. „Hotele sportowe w odpowiedzi na rozwój turystyki sportowej w Polsce”.

Reprezentantki szkoły referowały temat wśród innych prelegentów m.in. Uniwersytetu Rzeszowskiego, Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Łódzkiego. Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Politechniki Białostockiej.

Spotkanie było szansą na poszerzenie wiedzy i budowanie ścieżki zawodowego rozwoju.

 

Uczennice pracowały pod kierunkiem nauczycieli zawodu: Pani Iwony Surowiec i Pani Kariny Chlebda

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook