THE VOICE OF TYTUS – Jubileusz 60-lecia ZS MSG

13.04.2023r odbyły się szkolne eliminacje Przegladu Piosenki Międzynarodowej ,,The Voice of Tytus”  Konkurs koordynowany przez Panią mgr Monikę Moniak odbył się w naszej szkole po raz pierwszy i był organizowany w ramach Jubileuszu 60-lecia ZS MSG.

Wśród utworów prezentowanych podczas spotkania, mieliśmy okazję posłuchać piosenek w kilku językach: hiszpańskim, rosyjskim, angielskim. Uczestnicy znakomicie przygotowali się do tego zadania wzbudzając wśród publiczności wielki aplauz.

Podsumowaniem ,,The Voice of Tytus” było wyłonienie osób reprezentujących naszą szkołę podczas Konkursu na szczeblu powiatowym, który odbędzie się 20.04 2023r. Jury w składzie: Monika Moniak, Monika Gawęda – Nowak oraz Iwona Ropicka wyłoniło jako reprezentantów naszej szkoły: Gabrielę Murzyn oraz Aleksandrę Kuźniar.