Olimpiada Wiedzy o Mediach – będzie o nas głośno!

Widok na czarno-białą klawiaturę komputera oraz logotyp olimpiady wiedzy o mediach i małopolskiej szkoły gościnności

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Zuzanna Leśniak z klasy 1A zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy O Mediach i jest jedną z 10 osób reprezentujących cały okręg krakowski. Opiekunem Zuzy jest prof. Dariusz Martynowicz. Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces w finale!

Celem Olimpiady Wiedzy o Mediach jest popularyzacja wiedzy z zakresu nauki o mediach oraz promocja edukacji medialnej. W kolejnej, VII już edycji Olimpiady zorganizowanej przez Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego wraz z 15 innymi uczelniami na terenie całego kraju uczestnicy – uczniowie szkół ponadpodstawowych – walczyć będą o 48 indeksów na studia dziennikarskie w renomowanych wyższych uczelniach, o cenne nagrody rzeczowe, ufundowane przez sponsorów (m.in: aparaty fotograficzne, słuchawki, powerbanki, zestawy książek i kosmetyków). Patronat nad Olimpiadą objęli: Minister Edukacji Narodowej i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tekst: mgr D. Martynowicz
Grafika: www.canva.com

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook