Olimpiada wiedzy o III RP – Eryk Górka multiolimpijczykiem!!!

Eryk Górka, uczeń klasy 2 a LO zdobył w sobotę 18 marca 1 miejsce i tytuł laureata w etapie okręgowym „Olimpiady wiedzy o III RP” organizowanej przez COPTIOSH. To już kolejny tytuł laureata, który daje Erykowi przywilej udziału w etapach centralnych olimpiad z wiedzy o społeczeństwie. Zdobył On wcześniej tytuł laureata etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym i tym samym uzyskał kwalifikację do etapu centralnego, który rozpocznie się 1 kwietnia w Warszawie. Potem będzie jako laureat wojewódzki reprezentował nasze województwo w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie i Olimpiady Wiedzy o III RP w Białymstoku. Mamy więc w szkole multiolimpijczyka! Gratulacje i życzymy powodzenia w etapach centralnych! Uczeń pracuje pod kierunkiem nauczyciela wiedzy o społeczeństwie Haliny Mazur.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook