„Miłość i pasja – historia prawdziwa”

W ramach obchodów 60–lecia szkoły młodzież mieszkająca w internacie przygotowała spektakl pt. „Miłość i pasja”, poświęcony patronowi naszej szkoły. To dzięki Tytusowi Chałubińskiemu mała wioska u stóp Giewontu stała się ważnym ośrodkiem kulturalnym. Młodzi aktorzy wcielili się w historyczne postaci: Heleny Modrzejewskiej, Tytusa Chałubińskiego, Henryka Sienkiewicza i Ignacego Paderewskiego. Dzięki scenografii i muzyce widzowie przenieśli się w klimat ówczesnej epoki, a licznie zgromadzona publiczność w skupieniu obejrzała grę swoich kolegów i koleżanek.

Spektakl przygotowały: G. Karwowska, M. Zaczek

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook