Mikołajki w Małopolskiej Szkole Gościnności

W poniedziałek, 6 grudnia przypada jeden z najsympatyczniejszych dni w całym roku . Wtedy przychodzi wyjątkowy Gość- święty Mikołaj.
Tak było między innymi w Małopolskiej Szkole Gościnności. Samorząd Uczniowski dołożył starań, aby ten dzień był radosny dla całej społeczności. W szkole dominował kolor czerwony, a Mikołajowi towarzyszył orszak, który odwiedzał uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Była także możliwość zrobienia zdjęć ze Świętym Mikołajem.
Rada Rodziców działająca przy MSG przekazała słodycze na ten dzień, a także przybyła ze specjalnym prezentem. Na potrzeby uczniów została zakupiona kserokopiarka, którą tego dnia przekazali na ręce Samorządu Uczniowskiego rodzice działający w Radzie Rodziców przy Małopolskiej Szkole Gościnności.


Tekst i zdjęcia: Renata Piekarz

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook