Weekendowy pobyt młodzieży w górskim hotelu i zajęcia w renesansowym zamku

Weekendowy pobyt w górskim hotelu i zajęcia w renesansowym zamku?
To możliwe!

W ramach projektu „Małopolska Chmura Edukacyjna” grupa uczniów Technikum Turystyczno – Gastronomicznego MSG wzięła udział w weekendowych warsztatach naukowych w obszarze – turystyka.  Młodzież miała okazję poczuć się w roli studentów, biorąc udział w wykładach i ćwiczeniach na partnerskiej uczelni wyższej w Suchej Beskidzkiej.  Naukowym spotkaniom przyświecały dwa wiodące tematy: „Marketing w gastronomii”, „Hotelarstwo w obliczu jutra’.

Czas wolny po zajęciach został optymalnie wykorzystany, wypełniały go tematyczne spotkania. Dużą atrakcją okazała się wycieczka do Wadowic, gdzie przewodnik zaprezentował uczestnikom odwiedzane miejsce pod kątem – turystyki sakralnej . Młodzież miała zapewniony transport, opiekę, całodzienne wyżywienie oraz noclegi. Projekt dofinansowany ze Środków UE, organizatorem było Województwo Małopolskie.

tekst/zdjęcia: Karina Chlebda

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook