I Ty możesz być jak święty Mikołaj – czyli daj siebie innym

I Ty możesz być jak święty Mikołaj- czyli daj siebie innym”

Tradycją Małopolskiej Szkoły Gościnności jest uwrażliwianie młodych ludzi na drugiego człowieka. W tym roku chcemy pozyskać produkty żywnościowe, kosmetyki, chemię gospodarczą. Taką formę pomocy rzeczowej przekażemy do Dziennego Domu Senior+ w Myślenicach. Chcemy wesprzeć ludzi starszych, samotnych i schorowanych w ich potrzebach dnia codziennego. Niech na ten świąteczny czas i nasi Seniorzy poczują, że ktoś o nich pamięta.

Na szkolnym korytarzu na parterze koło biblioteki szkolnej są wyłożone kartony na ten cel. Akcja trwa do 15.12.2021.

Szanowni Uczniowie, Rodzice i ludzie dobrej woli: czekamy na Was .

Renata Piekarz

Zapakowane prezenty świąteczna

obraz: pixabay.com

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook