Małopolska Szkoła Gościnności na Forum Krynica 2022

W dniach 19-21 października 2022 przedstawiciele Małopolskiej Szkoły Gościnności uczestniczyli w Krynica Forum 2022. To trzydniowe wydarzenie odbywało się w Krynicy Zdroju i połączyło biznes, politykę i świat nauki. Głównym tematem Forum był Wzrost i Odbudowa. Dyskusje w ramach konferencji i spotkań dotyczyły 5 ścieżek tematycznych: Bezpieczeństwo i Geopolityka, Gospodarka Zmiany, Energia i Klimat, Społeczeństwo Przyszłości oraz Trendy Zdrowia. W dyskusjach wzięło udział ponad 200 panelistów. Gościem specjalnym drugiego dnia krynickiego forum był Prezydent RP Andrzej Duda, który objął to wydarzenie patronatem.

Fot: Autor: Biuro Prasowe UMWM / JS, AKK

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook