Ślubowanie klas pierwszych

W dniu 14 października podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Wydarzenie to miało symboliczny charakter i było znaczącym momentem w życiu naszej szkoły a przede wszystkim pierwszoklasistów. Ślubujący uczniowie wypowiadając słowa przysięgi stali się ważną częścią całej szkolnej społeczności oraz zobowiązali się do przestrzegania zasad i dumnego reprezentowania szkoły na zewnątrz. 

Uroczystość uświetniła prezentacja z okazji inauguracji obchodów Jubileuszu 60-lecia powstania naszej szkoły oraz występ artystyczny uczniów ze starszych klas. Podczas uroczystości Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Pawlikowski złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, a także podziękował za ich codzienny trud pracy w szkole. Następnie wyróżniającym się pracownikom wręczone zostały nagrody. 

Z całą pewnością dzień ten był wyjątkowy i na długo zapadnie w naszej pamięci.

Autorka tekstu to Julia Krzyżek z klasy 1T

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook