Konkurencja za burtą. Łódź nasza!

Nasi uczniowie z klasy 1A: Mateusz Chrobak, Dawid Kluska, Radosław Kowalczyk, Agata Tomal i Emila Lampa pod opieką prof. Dariusza Martynowicza pokonali konkurencję nawet z wielkich miast i wygrali ogólnopolski konkurs „Lekcja marzeń” organizowany w ramach Łódzkich Dni Informatyki przez  Uniwersytet Łódzki i Politechnikę Łódzką, a odbywających się od 24 do 27 listopada 2020 r.  Zadanie wymagało przygotowania wirtualnego konspektu lekcji w formie max. 5-minutowego filmu zawierającego temat lekcji, cel, przebieg lekcji, wykorzystane środki. Wymaganiem konkursowym było, aby projekt ten zrealizować z zastosowaniem metodyki tworzenia innowacyjnych rozwiązań Design Thinking, której założeniem jest zaspokojenie potrzeb wybranej grupy odbiorców. Nasz zespół MatArt przygotował interdyscyplinarną lekcję pt. „Matematyka w sztuce? Życie i twórczość Leonarda da Vinci”. Zwycięski film konkursowy można zobaczyć tutaj:

Zachęcamy także do zapoznania się z całą zaprojektowaną lekcją:

TUTAJ

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook