• Początek
  • Aktualności
  • Jubileusz 60–lecia Zespołu Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach

Jubileusz 60–lecia Zespołu Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach

Rok szkolny 2022/2023 to szczególny rok dla naszej placówki. We wrześniu 2022 roku minęło 60 lat od utworzenia w Myślenicach Liceum Medycznego, które następnie ewoluowało do dzisiejszej postaci Zespołu Szkół Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach.

Z tego powodu planujemy uroczystości, imprezy, projekty, spotkania, przez cały rok szkolny 2022/2023. Będą na nie zapraszane osoby z szerokiej grupy przyjaciół szkoły, byli i obecni pracownicy, uczniowie i absolwenci, każdy kto wpisał się w  historię naszej placówki.

Dyrektor szkoły Andrzej Pawlikowski oraz całe Grono Pedagogiczne zapraszają do wspólnych spotkań w szkole podczas akademii, imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych organizowanych w ramach Jubileuszu.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook