II miejsce siatkarek w zawodach powiatowych

28 października 2021 r. odbyły się zawody o mistrzostwo w Powiatowej Licealiadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju startowały 3 zespoły. Oprócz ZS MSG im. T. Chałubińskiego uczestniczyły reprezentacje ZSTE im. M. Reja i ZSO im. T. Kościuszki. Rozgrywki rozpoczęły się meczem „Tytusa” z Liceum im. Kościuszki. Pierwszy set zdecydowanie wygrały „nasze” dziewczęta. Drugi był bardzo zacięty i zakończył się wynikiem 26 : 24 dla naszych przeciwniczek. Trzeci, decydujący set toczył się od początku z przewagą rywalek i to siatkarki ZSO zwyciężyły 2 : 1.  Dwa kolejne mecze dziewczęta ZSTE przegrały z ZSO (0 : 2) i z ZS MSG (0 : 2). Reprezentacja naszej szkoły zajęła 2 miejsce.

Skład drużyny : Weronika Paryła – kl. 3A, Natalia Łętocha – kl. 3A, Natalia Biela – kl. 3A, Natalia Bagińska – kl. 4T, Natalia Mirek – kl. 3D, Julia Czerwień – kl. 2T, Julia Popek – kl. 3T, Magdalena Ulman – kl. 3E, Lilianna Miszkiel – kl. 1B, Aleksandra Suruło – kl. 2C.

Opiekunem zespołu była p. Elżbieta Gablankowska.

Tekst i zdjęcia: Elżbieta Gablankowska

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook