Europejski Dzień Języków

30 września nasi uczniowie: Maria Górni (kl.2a), Aleksandra Kuźniar (kl. 2 a), Krzysztof Kasprzycki (kl. 3 b), Maja Targosz (kl. 3b) oraz Aleksandra Rucińska (kl. 3 h) zabłysnęli i uplasowali się na czele wędrownych oratorów; otóż wygrali grę miejską „Ostatnie Słowo” organizowaną w Krakowie w ramach Europejskiego Dnia Języków. Sobotnia mżawka tylko dodała wigoru i wyostrzyła kunszt lingwistyczny naszej grupy Adelante. Zmyślna i roztropna, pięcioosobowa ekipa perfekcyjnie uporała się ze wszystkimi wyzwaniami jak i zagwozdkami logiczno – językowymi przygotowanymi z pietyzmem przez instytuty językowe. Gratulujemy J!!!

Opiekunowie grupy: Elżbieta Brzozowska-Trojnar, Monika Gawęda-Nowak

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook