Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Informujemy, że Małopolska Szkoła Gościnności po raz kolejny znalazła się w gronie placówek, którym przyznano wsparcie finansowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 jest uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim, na lata 2021–2025, mającym na celu promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa dzieci i młodzieży poprzez zakup nowości wydawniczych do placówek wychowania przedszkolnego, bibliotek szkolnych i pedagogicznych.

W ramach dotacji zostaną więc zakupione nowe publikacje, które wzbogacą szkolny księgozbiór. Dodatkowo biblioteka będzie podejmować szereg działań, które zgodnie z założeniami Programu mają rozwinąć zainteresowania i wzmocnić aktywność czytelniczą naszych uczniów.

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do przekazywania do biblioteki szkolnej swoich propozycji książek, które powinny się znaleźć na liście zakupowej oraz do aktywnego uczestnictwa w późniejszych akcjach czytelniczych.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook