Dzień Otwarty w Małopolskiej Szkole Gościnności

Dzień Otwarty w ZS Małopolska Szkoła Gościnności

30 marca 2022 roku odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Małopolską Szkołę Gościnności odwiedziło ponad 50 grup i w sumie ponad 1500 uczniów! Nasi uczniowie oprowadzali swoich przyszłych kolegów i koleżanki po całej szkole, pokazując między innymi wspaniałe zaplecze dydaktyczne, między innymi pracownie gastronomiczne, restaurację, bazę sportową i sale klasowe.

Niektórzy byli bardzo zaskoczeni, że posiadamy nawet kort do tenisa ziemnego! Odwiedzający mieli okazję zobaczyć te miejsca w naszej szkole, które zazwyczaj są niedostępne dla wszystkich uczniów. Można było także porozmawiać z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami i zapytać o różne sprawy, dotyczące między innymi procesu rekrutacji.

Ósmoklasiści mogli uczestniczyć w pokazie eksperymentów chemicznych, zapoznać się z ofertą nauki języków obcych przy stoiskach i poznać ofertę Centrum Dokształcania Zawodowego. Odkryli nowy wymiar baristyki, obserwując pracę uczniów w pracowni. Mogli podziwiać umiejętności naszych czirliderek, a także odwiedzić Internat i zobaczyć, w jakich warunkach mieszkają ich starsi koledzy. Chętni uczestniczyli w quizie turystycznym przygotowanym przez uczniów i nauczycieli Technikum. Mieli możliwość odwiedzenia pokoi hotelarskich, gdzie młodzi ludzie uczą się obsługi gości. W tym dniu odbyła się także premiera filmu promocyjnego Małopolskiej Szkoły Gościnności. Nasi nauczyciele uczestniczyli także w Targach Edukacyjnych.

W dzień otwarty zaangażowanych było ponad 150 osób, w jego organizację włączyła się cała szkolna społeczność, za co serdecznie dziękujemy. Dzień Otwarty pokazał, że jesteśmy szkołą nowoczesną, przyjazną uczniom i posiadamy bogatą ofertę dydaktyczną! Zapraszamy do nas!

tekst: D. Martynowicz
zdjęcia: J. Kaleta

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook