Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZS MSG

24 marca 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Młodzież odbierała dyplomy i gratulacje z rąk Małopolskiej Wicekurator Oświaty Haliny Cimer. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Spotkanie było okazją do gratulacji, które przekazał także premier Mateusz Morawiecki, kierując do uczestników list: „ Z wielką radością zwracam się do grona uczniów, którzy otrzymują dziś tytuł stypendysty Prezesa Rady Ministrów. Kieruje mną przekonanie, że Polska stoi dziś przed wielką szansą, bo ma Was – wspaniałą młodzież, której chce się chcieć, której chce się uczyć, chce się podejmować kolejne wyzwania. Jestem pewien, że kompetencje, które dziś zdobywacie, będą siłą Rzeczypospolitej w przyszłości. Nie wątpię, że wśród Was znajdują się przyszli wynalazcy, inżynierowie, nauczyciele, wspaniali działacze społeczni, a także politycy (…). Serdecznie Wam gratuluję.”

Stypendystami z naszej szkoły zostali:
Uczniowie Liceum:
Wiktor Kozak 2B, Wiktor Fiedor 3 E

Uczniowie Technikum:
Aleksandra Niepsuj 3T oraz Julia Kaszuba 3Gg

Gratulacje!
Życzymy Wam dalszych sukcesów!

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook