ZS MSG na XVIII Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego

30 marca 2022 roku Zespół Szkół Małopolska Szkoła Gościnności zaprezentował swoją ofertę kształcenia na XVIII Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego w hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach. Szkołę promowały uczennice klasy 3B Paulina Wojtyczka oraz klasy 3C Amelia Ostafin oraz Roksana Szczurek, które z ogromnym zaangażowaniem i przekonaniem opowiadały o nauce w Małopolskiej Szkole Gościnności. Uczniowie szkól podstawowych mieli możliwość uczestniczenia w loterii wygrywając gadżety reklamowe szkoły oraz słodycze.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, ósmoklasiści pytali zarówno o ofertę szkoły, w tym liceum oraz technikum, jak i o internat oraz kursy szkoleniowe. Całą imprezę osładzały słodkości firmy Wawel.

Nad całością wydarzenia czuwali nasi nauczyciele mgr M. Ulman, mgr M. Lewandowska oraz mgr M. Łętocha.

Relację z targów można obejrzeć: https://www.myslenice-itv.pl/xviii-targi-edukacyjne-powiatu-myslenickiego/

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook