dr Elżbieta Stach z nagrodą RESPECTUS 2020

doktorantka odbierająca nagrodę RESPECTUS
Już po raz czwarty została przyznana Nagroda Respectus im. Marszałka Marka Nawary – pierwszego marszałka województwa małopolskiego. Autorzy wyjątkowych prac dyplomowych poświęconych tematyce samorządowej odebrali nagrody i gratulacje z rąk wicemarszałka Tomasza Urynowicza i Moniki Karlińskiej-Nawary, Prezes Fundacji im. Marszałka Marka Nawary.

Celem corocznego Konkursu im. Marszałka Marka Nawary jest wyłonienie najlepszych prac doktorskich, magisterskich i licencjackich w Małopolsce, poświęconych szeroko rozumianym zagadnieniom samorządu terytorialnego. Uroczystość wręczenia nagród czwartej edycji – 2020 odbyła się 31 maja w Sali Złotej Filharmonii Krakowskiej.

 

Nagrodę główną Respectus oraz wyjątkową statuetkę według projektu Jana Michalskiego, wykonaną przez prof. Józefa Wąsacza z ASP – otrzymał dr Maciej Jagódka za rozprawę doktorską pt.: Znaczenie kapitału ludzkiego w kreowaniu innowacyjności regionów w warunkach integracji europejskiej – na przykładzie Małopolski, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Pruska.

Wyróżnienie w kategorii prac doktorskich otrzymały: dr Aneta Oleksy-Gębczyk za rozprawę doktorską pt.: Kształtowanie relacji z interesariuszami jednostek samorządu terytorialnego, wykonaną pod kierunkiem prof. UEK dr hab. Agaty Niemczyk (I wyróżnienie) oraz dr Elżbieta Stach za rozprawę doktorską pt.: Turystyka szkolna dzieci i młodzieży na przykładzie szkół krakowskich, napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Włodzimierza Kurka (II wyróżnienie).

Pani dr Elżbiecie Stach gorąco gratulujemy! Cieszymy się, że swoją wiedzą dzieli się z uczniami naszej szkoły!

Tekst: Biuro Prasowe UMWM / JS https://www.malopolska.pl/aktualnosci/edukacja/wreczenie-nagrod-im-marszalka-marka-nawary-respectus-2020

Zdjęcia: ZS MSG

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook