• Początek
  • News
  • „Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury” – szkolny ogród kwiatowo-ziołowy

„Kwiaty są pięknymi słowami i hieroglifami natury” – szkolny ogród kwiatowo-ziołowy

dwie kobiety ubrane na czarno w ogrodzie z kwiatami i ziołamiWiosna kojarzy się nam z kwitnącym ogrodem. I rzeczywiście jest to pora, kiedy kwitnie większość roślin, drzew i krzewów ozdobnych. Aby mieć kwitnący wiosną ogród trzeba jednak trochę popracować. Nasz szkolny ogród kwiatowo-ziołowy pięknie rozkwita pod troskliwymi rękami naszych szkolnych ogrodniczek, pani Renaty Lebiedzkiej i pani Agnieszki Maciuszek.

Kto jeszcze nie podziwiał na żywo, zapraszamy do kącika rekreacyjnego obok boisk szkolnych.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook