• Początek
  • News
  • 1000 UCZESTNIK KURSÓW I SZKOLEŃ W RAMACH PROJEKTU MKZ II UCZCZONY NA SŁODKO!

1000 UCZESTNIK KURSÓW I SZKOLEŃ W RAMACH PROJEKTU MKZ II UCZCZONY NA SŁODKO!

widok na tort z logotypem szkoły

Małopolskie Centrum Kompetencji w obszarze turystyczno-gastronomicznym przy ZS MSG realizuje od 2017r. projekt pn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, którego celem jest organizacja dodatkowych form wsparcia edukacji zawodowej: chmury edukacyjnej (zawodowej), kursów, szkoleń, staży zawodowych, dofinansowanych min. ze środków UE, a z której korzysta młodzież z ZS MSG oraz młodzież z Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego z Myślenic.

 

Tak się złożyło, że to właśnie uczeń z SOSW był 1000. uczestnikiem obszaru szkolenia pn. „Savoir vivre w gastronomii”, w ramach projektu. Organizatorzy szkolenia postanowili uczcić to wydarzenie okazjonalnym tortem, który symbolizował to wydarzenie na słodko. Dodatkową niespodzianką dla całej 17-osobowej grupy uczestników były prezenty ufundowane przez Województwo Małopolskie za pośrednictwem Departamentu Edukacji, a wręczone przez Dyrektora MSG Jerzego Niedenthala oraz z-cy ds. MCKZ Jacka Roga i Józefa Madeja – koordynatora projektu.  

Pragniemy złożyć specjalne podziękowania Panu Stanisławowi Filipkowi – Catering Staff, za ufundowanie i wykonanie toru dla kilkudziesięciu osób, specjalnie na tą wyjątkową okazję.

Składamy również podziękowania na ręce p. Dyrektora Departamentu Edukacji Dariusza Styrny, za upominki dla całej grupy uczestników.

Zdjęcia: J. Róg

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook