Czerwiec rozpoczęty na sportowo!

Długo wyczekiwany dzień sportu, już za nami! Letni event wypełniony został rywalizacją międzyklasową, wypoczynkiem i integracją.

Pogoda dopisała, a uczniowie pełni energii wzięli udział w różnych konkurencjach sportowych, takich jak sztafeta drużynowa, przeciągnie liny, koszykówka 3×3, piłka nożna i siatkówka. Nie zabrakło również konkurencji na wesoło, w których znalazły się drużynowy bieg na nartach, sztafeta  z jajkiem na łyżce czy strzały piłką do celu. Baza sportowo – rekreacyjna szkoły została wykorzystana w 100%. Na koniec dnia społeczność szkolna zebrała się  wokół ogniska, przyszedł czas na podsumowanie rywalizacji, pieczenie kiełbasek, śpiewy i wspólne rozmowy. Atmosfera była wspaniała, a uczniowie mieli okazję lepiej się poznać i zintegrować. Dzień sportu zakończył się sukcesem, pozostawiając wiele miłych wspomnień i wrażeń. Czekamy z niecierpliwością na kolejny taki dzień!

 

Serdeczne podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego, którym należy się złoty medal za przygotowanie i realizację wydarzenia.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook