Agnieszka Irzyk finalistką Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

Dyplom i puchar dla finalistki olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej26 czerwca 2021 r. nasza uczennica z klasy 2D Agnieszka Irzyk brała udział w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej i uzyskała tytuł finalistki. Olimpiada odbywała się w Białymstoku. Organizowana jest corocznie przez Stowarzyszenie COPTIOSH.  Finaliści  i laureaci tej Olimpiady uzyskują indeksy na wiele uczelni, między innymi na Uniwersytet Wrocławski oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Agnieszka podsumowała pięknie swoją pracę w całym roku szkolnym. Pracowała pod kierunkiem mgr Haliny Mazur, nauczyciela wiedzy o społeczeństwie.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym!  Zachęcamy również innych uczniów  do udziału w olimpiadach COPTIOSH.

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook