Absolwent Roku 2017

Absolwent roku 2017, wręczenie nagródNiezwykle nostalgiczny charakter miało tegoroczne zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Turystyczno – Gastronomicznego. Zebrani w auli abiturienci pożegnanie ze szkołą rozpoczęli od wspomnień związanych z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, a następnie dyrektor szkoły Jerzy Niedenthal wręczył wyróżnionym uczniom świadectwa, dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Na scenie było wzruszająco i tłoczno – uczniów, którzy otrzymali świadectwa z paskiem było aż trzydziestu dwóch, a sportowców, którzy zdobywali w latach 2013 – 2017 najwyższe wyróżnienia w województwie i powiecie prawie dwudziestu. Jednym z przyjemniejszych momentów ceremonii było ogłoszenie wyników Konkursu Absolwent Roku 2017. W tym roku wyróżnionymi Absolwentkami, wybranymi spośród ośmiu nominowanych, zostały Kamila Topa z klasy 3D II LO oraz Kamila Bilińska z klasy 4T TTG. Miłym akcentem okazała się przygotowana specjalnie na tę okazję prezentacja, która w humorystyczny sposób pokazała proces dojrzewania maturzystów. Był śmiech, łzy i zaduma. Na zakończenie szkolny zespół po raz ostatni w składzie Karolina Ryś (3A), Mateusz Ćwierz (3B), Tomasz Ciszczoń (3C), Tomasz Proszek (3C), Marcin Rekucki (3D) oraz Grzegorz Fornalik (4H) zagrał dla zebranych, po czym wszyscy udali się do sal z wychowawcami, by w kameralnym gronie pożegnać się na dobre.

Fot. Janusz Kaleta

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook