Złoto dla Technikum w rankingu Perspektywy 2024

ZŁOTO dla Technikum Turystyczno-Gastronomiczne i BRĄZ dla II Liceum Ogólnokształcącego
Zespołu Szkół Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego
w rankingu Perspektywy 2024 roku.

 

Awans Technikum Turystyczno-Gastronomiczne z Zespołu Szkół Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach w Rankingu Techników Perspektywy 2024 wśród szkół Województwa Małopolskiego z 13 na 12 pozycję (92 miejsce w Polsce spośród 1755 techników). Po raz kolejny nasze technikum znalazło się w elitarnej grupie szkół ze ZŁOTĄ TARCZĄ PERSPEKTYW 2024.

W Rankingu Liceów Perspektywy 2024, II Liceum Ogólnokształcące ZS MSG w Myślenicach zdobyło BRĄZOWĄ TARCZĘ PERSPEKTYWY 2024, plasując się na 59 miejscu w Województwie Małopolskim (587 miejsce w Polsce na 2246 liceów ogólnokształcących). Do czego przyczynił się duży sukces w zdawalności zeszłorocznego egzaminu maturalnego (100% – naszych ubiegłorocznych absolwentów zdało maturę).

Sukces Zespołu Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach to nie przypadek – powstał dzięki rzetelnej i konsekwentnej pracy dyrekcji, nauczycieli i przede wszystkim uczniów. Daje on nam radość i stanowi zobowiązanie do jeszcze lepszej pracy.

GRATULUJEMY uczniom, absolwentom – maturzystom 2023r.

DZIĘKUJEMY nauczycielom za pasję, mistrzostwo i skuteczność.

Wyrażamy wdzięczność życzliwym: Rodzicom i Przyjaciołom Szkoły!

Zdobywamy laury ale na nich nie spoczywamy.

 

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook