Wycieczka edukacyjna klasy 2A

W dniu 22 maja 2024 roku klasa 2a Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej. Po raz kolejny odwiedziliśmy Urząd Marszałkowski w ramach projektu Małopolskie spotkania samorządowe. Projekt zakłada organizowanie spotkań edukacyjnych dla młodzieży szkół średnich opartych na formule wykładu oraz dyskusji z udziałem uczniów z małopolskich szkół oraz zaproszonych gości. Na zajęciach poruszana jest tematyka z zakresu samorządu m.in.: jego historia, kompetencje, zadania.

Tym razem lekcję poprowadził Irek Jakubiak dziennikarz radiowy RMF MAXX. Podczas Lekcji Samorządowej prezentowane były animowane spoty edukacyjne, w których wybrane zostały zagadnienia związane z ideą samorządności oraz jej instytucjonalnym przełożeniem w strukturze
i organizacji województwa małopolskiego.

 

Opiekunowie: Joanna Jędrzejowska-Opioła, Aneta Polewka

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook