Wielkanoc po krakowsku

30 marca 2023 roku w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego przy ul. Macieja Miechowity 6 w Krakowie został rozstrzygnięty konkurs „Wielkanoc po krakowsku” w kategoriach: piekarz, cukiernik, kucharz i kelner. Celem konkursu jest pielęgnowanie tradycji Świąt Wielkiej Nocy, propagowanie sztuki kulinarnej, rozbudzanie zamiłowania do zawodu oraz wyłanianie talentów wśród młodzieży szkół gastronomicznych.

Małopolską Szkołę Gościnności reprezentowała uczennica Paulina Michalak z klasy 2G która pod okiem Pana Jakuba Frasia przygotowała pierogi Wielkanocne i w kategorii „Kucharz” zajęła wysokie 3 miejsce.

Gratulujemy.

 

 

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook