VII Konkurs Ogólnopolski „Mistrz Gościnności Concierge”

25 maja 2023 r. w Małopolskiej Szkole Gościnności odbył się VII Konkurs Ogólnopolski „Mistrz Gościnności Concierge” W zmaganiach wzięło udział 9 najlepszych uczniów wytypowanych ze szkół hotelarsko-turystycznych:
Kamila Kowalska –Zespół Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie
Martyna Żyła – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach Jowita Przebinda – Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie
Julia Kołat- Zespół Szkół Ekonomicznych Nowy Targ
Aleksandra Gadzina – Zespół Szkół nr 3 w Bochni Radosław Kubas- Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie
Aleksandra Ślusarek – Technikum Hotelarskie w PCKZIU w Wieliczce Wiktoria Adamczyk – Zespół Szkół Ogólnokształcąco Technicznych w Lublińcu Sylwia Gicala – ZS  Małopolska Szkoła Gościnności Myślenice 
Głównym celem konkursu jest  popularyzacja, podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego. Rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań dziedzinami związanymi z hotelarstwem i turystyką. Pobudzanie zawodowych zainteresowań uczniów. Dawanie możliwości wymiany doświadczeń oraz współzawodnictwa między uczniami różnych szkół i możliwość prezentacji swoich umiejętności przed profesjonalnym jury w którym w tym roku zasiedli Pani Iwona Wilkosz – Concierge i Guest Relations z Hotelu Galaxy, Pani Monika Kalińska – Guest Relations Manager Hotelu H15 Luxury Palace , Pan Wojciech Hejzner Szef Zmiany Recepcji Hotelu Mercure Kraków Stare Miasto oraz Pani Renata Chęcińska -Bicz nauczycielka języka angielskiego w ZS Małopolska Szkoła Gościnności. Celem konkursu jest również Integracja szkół o tym samym profilu kształcenia.
Zmagania o tytuł Mistrza Gościnności Concierge 2023 otworzył dyrektor Małopolskiej szkoły Gościnności w Myślenicach Andrzej Pawlikowski ale nie mogłyby sie one odbyć bez partnerów wydarzenia i fundatorów nagród w postaci voucherów i nagród rzeczowych. Serdecznie podziękowania kierujemy do Rady Rodziców Małopolskiej Szkoły Gościnności, Grupy Hotelowej Orbis, Hotelu Galaxy, Hotelu H15 Luxury Palace, Hotelu Francuskiego, Hotelu Holiday Inn Kraków, Hotelu Dobczyce, Hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport oraz ITV Myślenice za opiekę medialną.
Tytuł Mistrz Gościnności – Concierge otrzymała Wiktoria Adamczyk z Zespołu Szkół Ogólnokształcąco Technicznych w Lublińcu
Drugie miejsce zjęła Julia Kołat z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu, a trzecie miejsce wywalczyła Sylwia Gicala z Zespołu Szkół Małopolska Szkoła gościnności w Myślenicach.
Wszystkim uczestnikom oraz opiekunom uczniów gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.
Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook