Sukcesy sportowe ZS MSG w I półroczu 2021/2022

ZS MSG od wielu lat znajduje się w gronie szkół , które mają wysokie wyniki sportowe.

Do największych sukcesów w obecnym roku szkolnym 2021/22 należy zaliczyć osiągnięcia na szczeblu wojewódzkim:

• II miejsce Sabiny Wierzyckiej w Małopolskiej Licealiadzie w Kolarstwie Górskim MTB
  • III miejsce reprezentacji dziewcząt w Małopolskiej Licealiadzie w Koszykówce 3×3
  • V miejsce reprezentacji chłopców w Małopolskiej Licealiadzie w Koszykówce 3×3.

Sportowcy ZS MSG wygrywali zawody powiatowe w następujących dyscyplinach : koszykówka 3×3 dziewcząt i chłopców, siatkówka chłopców, badminton dziewcząt, koszykówka 5×5. Te rozgrywki dały awans do zawodów kolejnego wyższego szczebla. Rejonowa Licaliada w Koszykówce 3×3 (półfinały wojewódzkie) zakończyły się zwycięstwem drużyn naszej szkoły , dziewczęta – I miejsce i chłopcy – I miejsce co dało nam awans do finału wojewódzkiego.

Wszystkim sportowcom  gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.