Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów MSG

Dnia 8 grudnia 2023 roku w Auli Głównej Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią ocen w szkole oraz wykazują szczególne uzdolnienia, w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy osiągając w niej najwyższe wyniki.

Dyplomy dla nagrodzonych wręczyła Małopolska Kurator Oświaty, Pani Halina Cimer.

Stypendystami w Zespole Szkół Małopolskiej Szkoły Gościnności w Myślenicach zostały:

Aleksandra Niepsuj z klasy 5T

Maja Piesakowska z klasy 2B

 

Gratulujemy!

Mapka województwa

Zespół Szkół
 Małopolska Szkoła Gościnności  
 im. Tytusa Chałubińskiego

32-400 Myślenice
ul. Zdrojowa 18  
tel: [12] 272 04 24
fax: [12] 272 12 46

Znajdź nas na:

Powrót na górę
Facebook